Ara
Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş “Eğitim Bilimleri Enstitüsü”nü Ziyaret Etti

17.11.2020 05:16

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş “Eğitim Bilimleri Enstitüsü”nü Ziyaret Etti

 

 

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, 13.11.2020 tarihinde Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nü ziyaret ederek Enstitü Müdürü Prof. Dr. Ahmet TEKİN’den bugüne kadar gerçekleştirilen ve bundan sonra gerçekleştirilmesi hedeflenen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaret kapsamında Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’a salgın sürecinde ve sonrasında lisansüstü sınav ve sunumlarda kullanılmak üzere planlanan çevrimiçi sunum salonu ve alt yapısı hakkında tanıtım ve bilgilendirme amaçlı deneme sunumu gerçekleştirildi. Hayata geçirilmesi ve yaygınlaştırılması durumunda üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilen bilimsel çalışmaların görünürlüğünün artacağının, lisansüstü çalışmalara katkı sunacak diğer üniversitelerdeki akademik personel çeşitliliğinin mümkün olacağının düşünüldüğü ifade edildi. Başarılı geçen sunum sonrasında gerçekleştirilmesi hedeflenen çalışmaların bir an önce hayata geçirilmesi doğrultusunda görüş birliğine varıldı.

Ziyaretinde Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’a, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner ÖZGEN ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Veysel ŞAHİN eşlik etti.